כתב ויתור

כתב ויתור ל מלא

If you need more information or have any questions regarding the warranty statement on our site, please feel free to contact us by email at admin@www-apkpure.com.

כתב ויתור למלא

כל המידע באתר זה – https://www-apkpure.com – מתפרסם בתום לב ולמידע כללי בלבד. מלא אינה מתחייבת לגבי שלמותו, מהימנותו ודיוקו של מידע זה. כל פעולה שתנקוט במידע שתמצא באתר זה (מלא) הינה על אחריותך בלבד. מלא לא תישא באחריות לכל הפסד ו / או נזק בקשר לשימוש באתר שלנו.

מהאתר שלנו, אתה יכול לבקר באתרים אחרים על ידי מעקב אחר היפר-קישורים לאתרים חיצוניים כאלה. בעוד שאנו שואפים לספק קישורים איכותיים בלבד לאתרים שימושיים ואתיים, אין לנו שום שליטה בתוכן ובאופי של אתרים אלה. קישורים אלה לאתרים אחרים אינם מרמזים על המלצה לכל התוכן המצוי באתרים אלה. בעלי תוכן ותוכן עשויים להשתנות ללא הודעה מוקדמת ועלולים להתרחש לפני שתהיה לנו ההזדמנות להסיר קישור שעשוי להיות ‘רע’.

שים לב שכאשר אתה עוזב את האתר שלנו, אתרים אחרים עשויים לכלול מדיניות פרטיות ותנאים אחרים שאינם בשליטתנו. אנא הקפד לבדוק את מדיניות הפרטיות של אתרים אלה ואת “תנאי השירות” שלהם לפני שאתה עוסק בעסק כלשהו או מעלה מידע כלשהו.

הַסכָּמָה

על ידי שימוש באתר האינטרנט שלנו, אתה מסכים בזאת להצהרתנו ומסכים לתנאיו.

עדכון

אם נעדכן, נתקן או נבצע שינויים כלשהם במסמך זה, שינויים אלה יפורסמו כאן באופן בולט.