מדיניות עוגיות

מדיניות עוגיות עבור מלא

זוהי מדיניות העוגיות של מלא, הנגישה דרך https://www-apkpure.com

מה הם עוגיות

כמקובל כמעט בכל האתרים המקצועיים באתר זה נעשה שימוש בקובצי עוגייה, שהם קבצים זעירים שמורדים למחשב שלך, כדי לשפר את החוויה שלך. דף זה מתאר איזה מידע הם אוספים, כיצד אנו משתמשים בו ומדוע אנו צריכים לפעמים לאחסן קובצי עוגייה אלה. אנו נשתף גם כיצד ניתן למנוע מאחסון קובצי עוגייה אלה אולם הדבר עלול לשדרג לאחור או ‘לשבור’ אלמנטים מסוימים בפונקציונליות האתרים.

For more general information about cookies, please read  “What are cookies”  .

כיצד אנו משתמשים בעוגיות

אנו משתמשים בעוגיות ממגוון סיבות המפורטות להלן. לרוע המזל ברוב המקרים אין אפשרויות סטנדרטיות בתעשייה להשבית קובצי עוגייה מבלי להשבית לחלוטין את הפונקציונליות והתכונות שהם מוסיפים לאתר זה. מומלץ להשאיר על כל העוגיות אם אינך בטוח אם אתה זקוק להן או לא במקרה שהן משמשות לספק שירות בו אתה משתמש.

השבתת עוגיות

אתה יכול למנוע הגדרת קובצי עוגייה על ידי התאמת ההגדרות בדפדפן שלך (עיין בעזרה בדפדפן שלך כיצד לעשות זאת). שים לב שהשבתה של קובצי עוגייה תשפיע על הפונקציונליות של אתרים אלו ואתרים רבים אחרים שאתה מבקר בהם. השבתת קובצי עוגייה תביא בדרך כלל להשבית גם פונקציונליות ותכונות מסוימות באתר זה. לכן מומלץ שלא להשבית קובצי עוגייה. מדיניות עוגיות זו נוצרה בעזרת 

העוגיות שקבענו

  • עוגיות העדפות אתרעל מנת לספק לך חוויה נהדרת באתר זה אנו מספקים את הפונקציונליות לקביעת העדפותיך לאופן שבו אתר זה פועל בעת השימוש בו. על מנת לזכור את העדפותיך עלינו להגדיר קובצי עוגייה כך שניתן יהיה להתקשר למידע זה בכל פעם שאתה מתקשר עם דף מושפע מהעדפותיך.

עוגיות צד שלישי

בחלק מהמקרים המיוחדים אנו משתמשים גם בקובצי עוגייה המסופקים על ידי צדדים שלישיים מהימנים. החלק הבא מפרט אילו קובצי עוגייה של צד שלישי אתה עלול להיתקל דרך אתר זה.

  • אתר זה משתמש בגוגל אנליטיקס שהוא אחד מפתרונות הניתוח הנפוצים והמהימנים ביותר באינטרנט כדי לעזור לנו להבין כיצד אתה משתמש באתר ודרכים שנוכל לשפר את חווייתך. קובצי עוגייה אלה עשויים לעקוב אחר דברים כגון כמה זמן אתה מבלה באתר והדפים שאתה מבקר בהם כדי שנוכל להמשיך לייצר תוכן מרתק.למידע נוסף על קובצי עוגייה של גוגל ניתוח נתונים, עיין בדף הרשמי של גוגל ניתוח נתונים.
  • ניתוח צד ג ‘משמש למעקב אחר ומדידת השימוש באתר זה כדי שנוכל להמשיך לייצר תוכן מרתק. קובצי עוגייה אלה עשויים לעקוב אחר דברים כגון כמה זמן אתה מבלה באתר או דפים שאתה מבקר בהם, המסייע לנו להבין כיצד אנו יכולים לשפר את האתר עבורך.
  • מדי פעם אנו בודקים תכונות חדשות ועושים שינויים עדינים באופן המסירה של האתר. כשאנחנו עדיין בודקים תכונות חדשות, ניתן להשתמש בקובצי עוגייה אלה כדי להבטיח שתקבל חוויה עקבית בזמן שאתה נמצא באתר, תוך הבטחה שאנו מבינים את האופטימיזציות שהמשתמשים שלנו מעריכים ביותר.
  • שירות גוגל ניתוח נתונים בו אנו משתמשים להצגת פרסום משתמש בעוגיית לחץ לחיצה כפולה כדי להציג מודעות רלוונטיות יותר באינטרנט ולהגביל את מספר הפעמים שמודעה נתונה מוצגת בפניך.למידע נוסף על AdSense של גוגל עיין בשאלות הנפוצות הרשמיות בנושא פרטיות של AdSense של גוגל.
  • אנו משתמשים במודעות כדי לקזז את עלויות הפעלת אתר זה ולספק מימון להמשך פיתוח. עוגיות הפרסום ההתנהגותיות המשמשות אתר זה נועדו להבטיח כי אנו מספקים לך את המודעות הרלוונטיות ביותר במידת האפשר על ידי מעקב אנונימי אחר תחומי העניין שלך והצגת דברים דומים העשויים לעניין.

עוד מידע

אני מקווה שזה הבהיר לך דברים וכפי שהוזכר קודם לכן אם יש משהו שאתה לא בטוח אם אתה זקוק לו או לא, בדרך כלל בטוח יותר להשאיר קובצי עוגייה מופעלים במקרה שהוא מתקשר עם אחת מהתכונות שאתה משתמש באתר שלנו.

עם זאת, אם אתה עדיין מחפש מידע נוסף, תוכל ליצור איתנו קשר באמצעות אחת משיטות הקשר המועדפות עלינו:

  • דוא”ל: admin@www-apkpure.com