כלכלה משפחתית

11 טיפים לחיסכון בכסף להורים חדשים או מצפים (+ להדפסה)

לידת תינוק היא אחת התקופות המרגשות ביותר במשפחה. משגרת היומיום לחשבון הבנק שלך, תינוקות משתנים כמעט הכל. וכהורה, אתה רוצה את הטוב ביותר עבור התינוק הגדל שלך. אתה רוצה שיהיה להם עתיד חלומותיהם ויעזור בכל מה שהם צריכים – בין אם זה קרן מכללות, מעונות יום או בגדים.

כיום, ישנם יותר מוצרים לתינוקות זמינים מאי פעם, וניווט היכן לבלות והיכן לחסוך יכול להיות מבלבל. מחקרים מראים שעד שנת 2025 צפוי שוק התינוקות להגיע לשיא של כל הזמנים 16.78 מיליארד דולר. הגענו עם 11 טיפים למעבר מתי תקצוב לתינוק ודרכים להציל כהורים טריים.

1. היו מודעים לתוספות נסתרות של בית חולים

אי אפשר להכחיש את הכרטיסייה הגדולה של ביקור בבית החולים. בממוצע, לידת תינוק עולה מעל 8,802 דולר בעת פקטור שירותי לידה, לידה ואחרי לידה. כדי להימנע מחיובים נוספים במהלך שהותך, בחר בביטול תוספות שאינך זקוק להן. למשל, חדר לידה פרטי משלך יכול לעלות 500 דולר ליום. גם שימוש בטלוויזיה יכול לעלות למשפחה 8 דולר ליום.

למרות שבתי חולים גובים תשלום על תוספות כמו צפייה בטלוויזיה, רובם ישלחו אתכם הביתה עם ציוד לתינוק ללא עלות נוספת. הצטיידו בחיתולים, מגבונים, סלסולים, מוצצים וכיסויים לתינוקות בבית החולים כדי לחסוך 30 עד 40 דולר נוספים ונסיעה לחנות.

2. שלם מה שאתה יכול לפני שהתינוק מגיע

ככל שהתינוק שלך יגדל, כך גם הכספים שלך. חשבונות בתי חולים, רכב בטוח יותר, או הוצאות לימודים מתקרבות הם רק כמה דוגמאות להוצאות שנוספו. אתה ובן זוגך אולי כבר מקטעים את החוב שלך, אבל אתה מוכן לקבל תינוק לעולם. התחל להכין הכנה למועד זה על ידי פירעון יותר מהחובות שלך מהרגיל.

אם בדרך כלל אתה תורם 10% מההכנסה החודשית שלך לחובות, שקול להכות את התשלומים שלך עד לתשלומי החוב המומלצים ביותר של 36 אחוזים. הדפיס את גשש החובות לתמורה לטיול כדי לחגוג את הישגי התשלום הקטנים שהובילו למטרה הרצויה. צבע בכל מעגל עד שהמרכבה שלך מלאה. אם אתה תוהה כיצד לבצע בהצלחה את פירעון החוב שלך, התחל על ידי חישוב אסטרטגיית החזר החוב האידיאלית שלך.

עגלת מעקב אחר חובות עגלת עגלות

הורדה של מעקב אחר תשלום החוב לעגלה

3. השתמש באפליקציית תקצוב

כהורה, אתה רוצה לתת לילדיך את העולם ואז קצת. כשתינוק יגיע בקרוב, עוד פה רעב להאכיל, חשבונות רפואיים נוספים והוצאות לבוש הכרחיות יתווספו לתקציב החודשי שלך. אין ספק שילד דורש הגדלה קלה של ההוצאות החודשיות שלך, אך קביעת תקציב ברור תעזור לך להימנע מהוצאות יתר על עגלות וצעצועים לתינוקות.

עקוב אחר הרגלי ההוצאות שלך באמצעות האפליקציה שלנו כדי לקבל מושג כיצד נראות ההוצאות החודשיות הנוכחיות שלך. התחל בחישוב ההוצאות החודשיות הקבועות והמשתנות שלך, הגדר יעדים לחיסכון וחובות ותעקוב אחר ההתקדמות שלך. על סמך זה, העריך כמה תוספת תוציא בכל חודש על ציוד לתינוק (הממוצע הוא בין 150–300 דולר תוספת לחודש), אם עדיין לא עשית זאת. רשמו הערות על כל מה שצריך לתקן לחודש הבא כדי להבטיח ציפיות כלכליות ברורות כאשר התינוק שלכם ממשיך לגדול.

4. העדיפו את הקניות שלכם לפני המסירה

בשבועות הראשונים לאחר הלידה יש ​​רק כמה דברים שתזדקק להם. כמה מצרכים בשבוע הראשון הם בקבוקי תינוק, שמיכות, ואיפה שנוח לתינוק שלך לישון. למרבה המזל, מדובר בחומרים שבית החולים שלך עשוי לתת לך ולמשפחתך בחינם. מכיוון שתינוקות יכולים לצאת גדולים או קטנים מהצפוי, המשיכו למלא את ארון התינוק בבגדים חמודים עד שתדעו היכן הם נופלים בטבלת קצב הגדילה.

לפני הלידה, העדיפו קניות חיוניות כמו מושב בטיחות לרכב, עריסה בטוחה ונוחה, ואוסף קטן של ציוד האכלה. ברגע שמשפחתכם בבית, פנו אל יקיריכם כדי לראות מה תוכלו לשאול. הדפיס את רשימת הביקורת שלנו שזה עתה נולדה כדי לעקוב אחר כל מה שאתה צריך לאסוף בחנות. לא רק שזה מצמצם את התקציב שלך, תוך שימוש בפגיעות ידיים לעזור להציל את כדור הארץ, אחד אחד בכל פעם!

Mockup של רשימת יילודים

הורדת רשימת יילודים

5. חבק את הידיים-למטה

תינוקות גדלים מהר! בממוצע, מהלידה עד ששת החודשים הראשונים שלהם, תינוקות גדלים כחצי עד סנטימטר שלם בכל חודש, ובכך מכפילים ממשקל הלידה בחודש החמישי. שלא לדבר על כך, משאבות חלב ועגלות יכולות לעלות למשפחה שלך מאות דולרים לשימוש של כמה שנים בלבד. במקום לספוג יותר ממה שאתה רוצה על ציוד לתינוקות שזה עתה נולדו, שאל את החברים והמשפחה שהיו להם לאחרונה תינוקות אם יש להם ידיים-מטה שהם ילוו או יתנו לך.

אם לאהוביכם אין תוספות, בדקו בחנות קמעונאית מוזלת כדי למצוא עגלות, מנשאים או בגדים בשבריר מהעלות. כמו כן, בדקו בחנויות הנחות פריטים שלא תרצו לעשות בהם שימוש חוזר כמו מוצצים, סדינים וקצוות בקבוקים. פעולה זו עלולה לפנות את התקציב ולהכניס מעט יותר לחסכונות של המשפחה שלך.

6. קדימה לעצמך

לאחר הלידה, כל מה שאתה רוצה לעשות זה להיות לצידם עד להחלמה מלאה. שלא לדבר על כך, תינוקות דורשים הרבה זמן ותשומת לב. לפעמים זה יכול להפוך את הדברים הקטנים להרבה יותר מיוחדים. יתכן שלא תשתה את הקפה שלך לפני הצהריים או תלבש ג’ינס במשך כמה שבועות. שלא לדבר על כל הראשונות שהתינוק שלך יחווה בשנה הראשונה על פני כדור הארץ.

חגגו כל הישג שתוכלו, גם אם זה אומר להגיב סוף סוף לטקסטים שלכם לראשונה השבוע או להוציא את הילוד שלכם בפומבי בפעם הראשונה. הדפיסו את מדבקות ההישג החדשות של ההורים שלכם כדי לגזור ולהוסיף למקרר, לספר האלבום או אפילו למראה בחדר האמבטיה שלכם כדי לזכור כמה רחוק אתם והתינוק שלכם הגעתם מאז הלידה.

מדבקות הישג חדשות להורים

הורדת מדבקות הישג הורים חדשות

7. חקר הנחות פחות מוכרות

סיעור מוחות דרכים ייחודיות לחסוך בתקציב התינוק שלך. מלבד לבקש מבית החולים שלך אספקה ​​נוספת, בדוק אם סוכנות הביטוח שלך תשיב לך את עלות משאבת השד שלך. עבור רוב חברות ביטוח הבריאות, זה חובה ברשימת ההוצאות שלהן לכיסוי. לפני היציאה לקניות, בדוק באתר האינטרנט של כל חנות קופונים שאתה יכול לערום בנוסף למכירות.

בדוק את אפשרויות המנוי הקמעונאי המקומי שלך לקבלת הנחות נוספות. לדוגמא, אמזון מספקת הנחות ספציפיות עבור אלו שמנויים על ההוצאה החודשית של משפחת אמזון למשפחות עסוקות.

8. סחר בייביסיטר עם חבריך

בממוצע, שמרטפות יכולות לעלות 17 דולר ומעלה לשעה. כדי לחסוך מהוצאות של למעלה ממאות דולרים עבור שמרטף בליל דייט, התקשר לחברים שלך שכבר יש להם תינוק ובקש סחר. לא רק ששניכם יכולים לחסוך כסף בבייביסיטרס, הילדים שלכם יגדלו עם חבר הכי טוב.

כדי להקל עוד יותר על שמרטפות, חלק את יומן הבריאות להדפסה שלנו כדי שחבריך יתאימו לבריאות התינוק שלך. בימים שאתה מתכוון להשיג יושב, הדפס את יומן בריאות התינוק שלנו כדי לעקוב אחר זמני השינה וההאכלה של התינוק שלך, מצב הרוח לאורך היום וכל הפגישות הקרובות. בדרך זו, אם התינוק שלך מתחיל לבכות, יש מסגרת קלה עבור היושב שלך לנווט אם התינוק שלך רעב או עייף.

Mockup Health Tracker Health

הורדת מעקב הבריאות ליילודים

9. היו מוכנים למקרי חירום גדולים וקטנים

תאונות מתרחשות בתדירות גבוהה יותר כאשר יש לך תינוק. היו מוכנים תמיד לתקלות עם תיק טיפוח משלכם לתיק החיתול ולמכונית. בכל תיק יש חיתולים נוספים, מגבונים, תלבושת נוספת, משחה, חולצת טריקו נוספת בשבילכם וחטיפים.

להיות מוכן לכל דבר יכול לחסוך ממך לבזבז כסף וזמן על מציאת אספקה ​​בדרכים. בדוק פעמיים כל תיק לרכב לתינוק כדי לוודא שהתיק שלך מצויד במלאי כאשר אתה זקוק לו ביותר.

10. גייס חבר לצילום

צילומי תינוקות שזה עתה נולדו מתחילים בדרך כלל בכ -300 דולר ושעות בילוי באולפן. הישארו בנוחות של ביתכם ובקשו מאחד מחבריכם הקרובים לבוא ולצלם תינוקות לקבלת קפה חינם וארוחת בוקר ביתית.

תכנן את הצילומים שלך סביב זמן התנומה הקבוע של התינוק שלך. השאלו כיסוי ראש חמוד, כמו סרט או כובע, או צור משלך לאביזר צילום. בקש מחבר או בן משפחה לבוא כל שלושה עד שישה חודשים כדי לצלם תמונות גדילה. הדפיס את התמונה שלנו להדפסה למטה כדי להציג בכל תמונה כדי לראות כמה גדול התינוק שלך גדל במהלך השנה.

Mockup גיל גיל התינוק

הורדת תמונות תמונות לתינוקות

11. ערכו ליל הכנה משפחתי DIY

קבל ערמומי וצור עטיפת תינוקות משלך, חדר כושר לשחק מעץ, או לנגב לערב משפחתי מהנה – תוך החזרת כסף לחשבון הבנק שלך. תלוי באיכות הפריטים שאתה רוכש, אתה יכול להוציא עד 547 דולר על מגבונים בכל שנה. שלא לדבר על, עטיפות לתינוקות עולות בין 29 עד 60 דולר כל אחד וצעצועים יכולים לצבור את התקציב שלך בלי סוף.

הכנת ציוד לתינוק בעצמך בבית יכולה להיעשות די בקלות. ניתן להכין מגבונים עם מגבות נייר, מים, סבון ושמן. א עטיפת תינוקות ניתן להכין עם חמישה מטרים של בד רך, מספריים ואיום. בזמן שאתה חוסך כסף למשפחה שלך, אתה גם מצמצם בזבוז. יצירת מגבוני בד לשימוש חוזר לבד לתינוק ורכישת חיתולים רב פעמיים זולים יכולים להיות דרך פשוטה לחסוך כסף ואדמה.

ברגע שהתינוק שלך מגיע, אתה רוצה להשקיע את רוב זמנך בחגיגת התינוק שלך במקום בכספיך. תכנן את התקציב שלך מראש כך שאתה ובן הזוג שלך יוכלו לשבת ולהירגע תוך כדי חיסכון לעתיד התינוק שלך.

מקורות: הורים | אמא מוטיבציה בבוקר | אִמָהִי | בריאות הילד | דייב רמזי | בייבי גאגא | אמא מפחידה | מרפאת מאיו | קרוב יותר ברשת | מרכז התינוקות | גברת קופון מטורפת | לְטַפֵּל | נַעַץ | אמא אוהבת הכי טוב |

Leave a Comment