הַצלָחָה

כיצד נסיגות יכולות לתדלק הצלחה עתידית

“כיצד אוכל לשנות את חיי?” אם אתה שואל את השאלה הזו, זכור שהדבר הקבוע היחיד בחיים שלנו הוא שינוי. ככל שאנו מתנגדים לכך, חיינו נעשים קשים יותר. במקום להימנע מכך, שאלו כיצד תוכלו לשנות את חייכם לעבודה עם השינויים המתרחשים סביבכם.

אנו מוקפים בשינויים, וזה הדבר היחיד שיש לו את ההשפעה הדרמטית ביותר על חיינו. אין מנוס מכך כי הוא ימצא אותך, יאתגר אותך ויאלץ אותך לשקול מחדש כיצד אתה חי את חייך.

שינוי יכול לבוא לחיינו כתוצאה ממשבר, בחירה או סיכוי. בכל מצב, כולנו עומדים בפני הצורך לבחור – האם אנו מבצעים את השינוי או לא?

איננו יכולים להימנע מהאירועים הבלתי צפויים בחיינו. מה שאנחנו יכולים לשלוט בו הוא כיצד אנו בוחרים להגיב אליהם. כוח הבחירה שלנו הוא שמאפשר לנו להפעיל שינוי חיובי בחיינו.

לפעול על פי כוח הבחירה שלנו מספק לנו יותר הזדמנות לשנות את חיינו לטובה. ככל שאנו יוצרים יותר הזדמנויות לשנות את חיינו, כך חיינו מתמלאים ומאושרים יותר.

אם אתה תוהה כיצד לשנות את חייך, הנה 10 דברים שאתה יכול לעשות כדי להתחיל.

1. מצא משמעות

הקדיש זמן לנסות ולברר מה חשוב בחייך ולמה זה חשוב.

מה זה שאתה רוצה להשיג בחיים שלך? מה החלומות שלך? מה משמח אותך?

המשמעות שלך בחיים נותנת לך מטרה וקובעת את הכיוון לאופן בו אתה רוצה לחיות את חייך. ללא משמעות, אתה תבלה את שארית חייך בשיטוט ללא מטרה ללא כיוון, מיקוד או מטרה.

אם אינך בטוח היכן להתחיל את החיפוש אחר משמעות, עיין במאמר זה.

2. צור לוח חלומות

כשהיינו ילדים היינו חולמים בהקיץ כל הזמן. היינו מיומנים בחלום והדמיה מה נהיה כשנגדל. האמנו שהכל אפשרי.

כשגדלנו למבוגרים, איבדנו את יכולת החלום שלנו. החלומות שלנו הסתתרו ברגע שהתחלנו להרגיש שאפשר להשיג את החלומות שלנו.

לוח חלומות הוא דרך נהדרת עבורכם להתחיל להאמין שוב בחלומות שלכם. לראות את החלומות שלך כל יום על לוח חלומות מביא להם חיים. זה ישמש גם כתזכורת יומית למקד מחדש את האנרגיה שלך ולהפנות אותה למה שאתה באמת רוצה להשיג.

3. הגדר יעדים

ברגע שאתה יודע מה חשוב בחיים שלך ואיך נראים חיי החלומות שלך בטווח הארוך, אתה צריך לנקוט בפעולה ולהגדיר את טווח ארוך, בינוני, ו מטרות לטווח קצר. פעולה על פי מטרות אלה תאפשר לך להשיג את חלומותיך ולשנות את חייך.

הגדר יעדים כשאתה רוצה לשנות את חייך.

זכור שהיעדים שלך עשויים להשתנות. היו תמיד גמישים בקביעת והשגת המטרות שלכם כאשר הדברים בחיים משתנים, והמטרות שלכם צריכות לשקף שינויים אלה. הצעדים הקטנים שאתה נוקט הם שיוצרים את המומנטום כשאתה לומד כיצד לשנות את חייך.

4. עזוב את החרטות

חרטות יעכבו אותך רק בחיים. אם תבזבז את כל זמנך בחשיבה על העבר, תתגעגע להווה ולעתיד.

אינך יכול לשנות את מה שעשית או לא עשית בעבר, אז עזוב את זה. הדבר היחיד שיש לך שליטה עליו עכשיו הוא איך אתה בוחר לחיות את חייך בהווה ובעתיד. בכל פעם שאתה חווה מחשבה שלילית על העבר שלך, אתגר אותו.

אם אתה רוצה ליהנות ולדמיין לשחרר את חרטותיך, נסה לרשום כל חרטה על פיסת נייר ואז לקבור אותה בחצר האחורית שלך או לשרוף אותה במדורה עם חברים.

5. תעשי משהו שמפחיד אותך

כל העניין הוא שאתה בוחר לצאת מאזור הנוחות שלך ולראות מגבלות מנקודת מבט אחרת.

דיבור בציבור הוא אחד הדברים המפחידים ביותר שניתן לעשות. הייתי מאובנת מנאום קהל; עם זאת, ידעתי שאני רוצה להיות דובר מוטיבציה. אז הצטרפתי לטוסט מאסטרס כדי להתגבר על הפחד שלי מנאום קהל.

הנאום הראשון שלי היה נורא. ברכיי דפקו, פרצתי בזיעה ולא יכולתי להפסיק לרעוד. אבל עשיתי את זה, וההרגשה של השלמת הנאום הייתה טובה יותר ממה שאי פעם ציפיתי. בחרתי להמשיך, ועכשיו אני מתפרנס מדובר מוטיבציה.

ערכו רשימה של דברים מפחידים שתרצו לעשות אך מפחדים מכך. התחל בקטן, הציב תוכנית במקום ואז לך לעשות אותם. לעולם אל תפסיק לעשות דברים מפחידים אם אתה באמת רוצה להימנע משאננות ונוחות ולשנות את חייך.

6. התחל לחיות חיים מאוזנים

הבריאות שלנו לא נשארת זהה. המצב הפיזי, הרגשי והרוחני שלנו משתנה ככל שאנו מתבגרים. אולם עם זאת אנו יכולים לשלוט כיצד אנו מאכילים את מוחנו ואת גופנו.

חיים מאוזנים ובריאים בונים את חוסננו לשינויים הפיזיים בגופנו. פעילות גופנית היא הדרך הטובה ביותר בה אנו יכולים להגיע ליחס חיובי ואופטימי כלפי החיים.

לחיות חיים בריאים ומאוזנים עם הרבה פעילות גופנית היא בחירה באורח החיים שתעניק לך חיים מאושרים ומלאים יותר. פעילות גופנית היא כלי עוצמתי להפליא שישפר את חייך ויעזור לך להרגיש טוב.

איזה סוג פעילות גופנית היא הטובה ביותר? מחקר שנערך לאחרונה מצא כי חולים עם דיכאון קל עד בינוני חוו ירידות דומות בתסמינים ללא קשר לשאלה אם הם השתתפו בקבוצות התעמלות קלות, בינוניות או נמרצות. השורה התחתונה: פשוט לזוז.

אם אתה תוהה כיצד להבטיח חיים מאוזנים היטב, עיין במדריך זה: המדריך האולטימטיבי לתעדוף העבודה והחיים שלך

7. התמודד עם הפחדים שלך

קל להתעלם מהפחדים שלנו ולקוות שהם ייעלמו. למרבה הצער, זה לא עובד ככה.

אם אתה רוצה לשנות את חייך, למד לשלוט בפחדים שלך כדי שלא יוכלו לשלוט בך יותר. בין אם זה פחד מכישלון, בדידות או מהלא נודע, זה יכול למנוע ממך לחיות את חייך במלואם. אנו יודעים מתי הפחדים שלנו שולטים בחיינו מכיוון שאנו חשים חוסר שביעות רצון ולא מולאו.

ברגע שאנו מתמודדים עם הפחדים שלנו אנו מחזירים את כוחנו לבחור כיצד אנו רוצים לחיות את חיינו וכאשר אנו עושים זאת אנו משנים את חיינו לנצח.

למד כיצד להתמודד עם הפחדים שלך באמצעות מדריך זה: כיצד להתגבר על הפחד ולממש את הפוטנציאל שלך (המדריך האולטימטיבי)

8. קבל את עצמך

האדם היחיד שהולך לשנות את חייך הוא אתה! כדי ליצור את השינוי הזה, אתה צריך לחבב את עצמך.

יהיו זמנים בחיים שלך בהם תתמודד עם דחייה, ויהיו אנשים שלא יאהבו אותך או את הבחירות שלך. קבלת מי שאתה ואהבת עצמך למרות מצוקה עוזרת לך להתקדם בחייך.

מצא את האומץ שלך, אהב את עצמך, וצא החוצה ועשה משהו מטורף. אל תדאג מה מישהו חושב או שזה הדבר הנכון לעשות. אם זה מרגיש נכון, פעל לפי זה ולך ליצור את החיים שאתה אוהב.

9. חי ברגע

רבים מאיתנו נוטים לחשוב שהדשא ירוק יותר בצד השני. לעיתים קרובות אנו מגיעים לצד השני של הגדר ומגלים שזה לא כך.

המוטיבציה לשנות את חיינו נובעת מהרצון שלנו להיות מאושרים. לעתים קרובות אנו עסוקים כל כך בלהתמקד במרדף אחר האושר, עד שאנו מתגעגעים לחדווה שבחיים ברגע זה.

הרצון שלנו לקבל אושר בחיינו הוא רצון של מדינה עתידית, ולא של ההווה. אנו כל כך מאוכלים בכל הבעיות שלנו בהווה, עד שאנחנו מתגעגעים ליופי היקר של הרגע.

לשבת על החוף לאכול גלידה עם החבר הכי טוב שלך זה רגע של אושר. הערכה והפגנת תודה על בסיס יומיומי חווה אושר ברגע. עזרה לנזקקים מביאה לנו שמחה ואושר.

זה כל מה שחיים את חייך ברגע זה – אל תחמיץ את הרגעים האלה כי אתה עסוק מדי בלהתמקד בחיפוש אחר האושר.

אם אתה רוצה טיפים נוספים לכך, עיין במאמר זה: כיצד לחיות ברגע ולהפסיק לדאוג

10. חווה את שמחת הלמידה

בכל פעם שאתה לומד משהו חדש, אתה צובר יותר ידע, ועם יותר ידע מגיע יותר ביטחון.

לימוד מיומנויות חדשות עוזר לנו להיות יותר מסתגלים במצבים חדשים. זה גם מעודד אותנו להיות יצירתיים וחדשניים יותר בחשיבה שלנו, ולכן, נוח לנו יותר עם הלא נודע.

קריאה היא דרך נהדרת עבורנו ללמוד. כדי לאמץ באופן מלא את חדוות הלמידה, בחר את הרומן ששמעת עליו כל כך הרבה אנשים. ברגע שתמצאו את הז’אנר שמעניין אתכם ביותר, זללו כמה שיותר עמודים.

בשורה התחתונה

יש לך אפשרות לבחור כיצד ברצונך לשנות את חייך. הבחירה לפעול לפי 10 הדברים האלה תעזור לך להתחיל כשאתה מבקש לשפר תחומים שונים בחייך. לכו על זה בגישה חיובית וזכרו שהשינוי לוקח זמן. החיים מתחילים כשאתה מחליט לשנות!

טיפים נוספים שיעזרו לך לשנות את חייך

אשראי תמונות מוצג: פריסילה דו פריז דרך unsplash.com

Leave a Comment