חדשות האופנה

חדשות האופנה הבינלאומיות המובילות של השבוע

קלאודיה שיפר בכורה בתערוכת תמונות אופנה

קרלי קלוס וקאיה גרבר משקיעים ב מגזין W, וקלודיה שיפר הופעת בכורה בתערוכת צילומי אופנה. שמור על האצבע על הדופק כאשר אנו חושפים את סיפורי האופנה המובילים מכל רחבי העולם השבוע.

קאסנדרה דיג לנשיא CFDA

קסנדרה דיג היא הנשיאה החדשה של CFDA. בעבר עבדה כמנהלת מנהלת ופיננסית ראשית והייתה חלק מהאגודה מאז 2001. תפקידה האחרון יתמקד באסטרטגיית פיתוח ובתמיכה בחינוך לתעשיית האופנה.

“אני שמח להצטרף לטום פורד וסטיבן קולב כאשר אנו ממשיכים להתקדם ולפתח את ה- CFDA לארגון מודרני וחושב קדימה המשקף את זמננו”, אמר דיג. היא תעבוד לצד טום פורד וסטיבן קולב, מנכ”ל CFDA. היא עושה היסטוריה כאישה הצבעונית הראשונה שמילאה את התפקיד הזה כנשיא.

קלאודיה שיפר לתערוכת צילומי האופנה לראשונה

קלאודיה שיפר מציגה לראשונה תערוכת צילום אופנה חדשה. האוסף יציג תמונות משנות ה -90 ויכלול 120 יצירות מאת ארתור אלגורט, הרב ריטס, קרל לגרפלד ורבים אחרים. הוא יוצג ב Kunstpalast, דיסלדורף, שם התגלה שיפר לראשונה בשנת 1987.

על פי דוגמנית העל, עידן זה היה ‘זמן אינטנסיבי ונפלא’. “שאר דוגמניות העל ואני נשמנו את האווירה הזו, חיינו למענה, ולראשונה זיהינו שיש לנו את הכוח לשנות משהו”, אמרה. התערוכה תוצג לראשונה במרץ 2021 ותמשך עד יוני.

קרלי קלוס וקאיה גרבר השקיעו במגזין W.

מספר עצום של דוגמניות-על מתכנסות כדי ליצור חברת מדיה חדשה בשם W Media. שרה מונבס, העורכת הראשית של הפרסום החדש שלה, מגזין W, עובדת לצד דוגמניות העל קרלי קלוס וקאיה גרבר. בין המשקיעים האחרים נמנים לואיס המילטון וג’ייסון בלום.

הפרסום מתכנן להוציא “גיליון דפוס מצטבר אחד להמשך שנת 2020” כתוצאה מהמגפה. “דרך התוכן הערידי והמקורי המדהים שלנו, אני נרגש לעסוק בקהל שלנו בדרכים חדשות ולהביא חברים חדשים לקהל כשאנחנו מרחיבים את טביעת הרגל העולמית שלנו על פני נוף המדיה הדיגיטלית המתפתח תמיד תוך שמירה על מורשת W כמובילה העיקרית אמנות, תרבות ואופנה, ”אמר מונבס.

המאמן משיק שותפויות בחינוך

קרן המאמן משיקה סדרת שותפויות ליוזמות ‘חלום זה אמיתי’. הארגונים כוללים את רשת ההזדמנויות, את השורה התחתונה ואת שנת ה- Up, ושואפים לצמצם את אי השוויון על ידי העצמת סטודנטים שאינם מיוצגים. קרן זו תגייס כספים למשאבים, מיומנויות והדרכה לקהילות בעלות הכנסה נמוכה.

בנוסף לשותפות, הקרן תורמת מיליון דולר לעמותות. קרן המאמן הוקמה בשנת 2008 ותרמה יותר מ -50 מיליון דולר לעמותות ברחבי העולם.

קופנהגן מארחת מופע מסלול פיזי ראשון

קופנהגן מארחת את מופע המסלול הפיזי הראשון שלה בתוך המגפה. האירוע יהיה מוזמן רק לעורכי לונדון, פריז או שטוקהולם. אירוע האופנה יספק מסכות לאורחיו ויתרגל התרחקות חברתית בתוך החלל. האירוע יתנסה גם במתכונת היברידית – בשילוב מופעים פיזיים ו- Q & As, ותצוגות דיגיטליות, המכונות ‘פיגיטל’.

האירוע בן שלושת הימים הציג צבעים עזים, הדפסים מודגשים וקידם מעצבים בשיטות קיימא. שבוע האופנה נועד להיות נטול פסולת של 100% עד שנת 2022, וימשיך לשלב את הפורמט ‘הפיגיטלי’ שלו באירועים שלו.

הירשם לניוזלטר שלנו

הירשם לרשימת התפוצה שלנו וקבל דברים מעניינים ועדכונים לתיבת הדואר הנכנס שלך.

תודה שנרשמת.

משהו השתבש.

Leave a Comment