חדשות האופנה

חדשות האופנה הבינלאומיות המובילות של השבוע | 06.09.20

סלבריטאים רוקדים את השטיח האדום Vma הווירטואלי

השטיח האדום של VMA הופך לווירטואלי, ושבוע האופנה בלונדון אמור להציג תצוגות פיזיות ודיגיטליות. הישאר מעודכן בכמה מסיפורי האופנה הבינלאומיים החמים ביותר של השבוע.

שבוע האופנה בלונדון משיק את האירוע ההיברידי

שבוע האופנה בלונדון ישלב תצוגות וירטואליות ופיזיות באירוע הקרוב שלו בספטמבר. שלושים מעצבים, בהם ויקטוריה בקהאם וסימון רושה, יציגו מסלולים מסורתיים. בורברי יחל את השידור החי ב -17 בספטמבר ויסגור את המופע ב -22 בספטמבר.

אירוע זה יציג לבוש נייטרלי מגדרי של מעצבי גברים ונשים. חלק מהתוויות האחרות שמשתתפות בהן כוללות את ויויאן ווסטווד ו- JW אנדרסון, שיציגו את האוספים שלהן באופן דיגיטלי.

סלבריטאים מנדנדים את השטיח האדום VMA הווירטואלי

סלבריטאים צעדו לאורך השטיח האדום ב- VMA הווירטואלי הראשון. האירוע צולם באולפן בניו יורק, כשהאורחים צפו בתכנית הפרסים בבית. ליידי גאגא גנבה את ההצגה עם חמש החלפות בגדים ומסכות לאורך כל האירוע, כולל עיצובים של איריס ואן הרפן וכריסטופר ג’ון רוג’רס.

אמנים אחרים שהשתתפו כוללים את דוג’ה חתול, אריאנה גרנדה, מיילי סיירוס ורבים אחרים. “בהתייעצות צמודה עם גורמי בריאות ממלכתיים ומקומיים, התברר בשלב זה כי הופעות חוצות עם קהל מוגבל או ללא קהל יהיו אפשריות ובטוחות יותר מאירוע מקורה. אנשי ה- VMA ידגישו את הרובע במופע מרגש ויחזרו למרכז ברקליס בשנת 2021 “, נכתב בהודעת ה- VMA.

המאמן מציע ‘מכתב אהבה לניו יורק’ באוסף החדש

מאמן מציג את עונתו החדשה ‘מאמן לנצח’, ומציע את הנושא ‘מכתב אהבה לניו יורק’. עונת 2021 יוצאת בבכורה באמצעות פלטפורמות דיגיטליות ותכלול שילוב של יצירות ארכיב וינטאג ‘. האוסף ייצג “אופטימיות, מלאכה, האחריות על הסביבה, והחשיבות המתמשכת של הקהילה וההכללה ברגע תרבותי מרכזי”, הסביר התווית. חלק מהפרצופים המפורסמים בקו ‘מאמן לנצח’ הנוכחי כוללים את ג’ניפר לופז ומייקל בי ג’ורדן.

נועמי קמפבל מצטרף למופע האטלייה הווירטואלי

מוזיאון המטרופוליטן מציג לראשונה את מופע Atelier הווירטואלי הראשון, בהנחיית אלינה צ’ו. פרזנטור יום ראשון בבוקר של רשת CBS יוביל אירוע שאלה ותשובה, לצד נועמי קמפבל, אימאן ובת’ן הרדיסון. לראשונה, The Met יציג את הסרטון בפלטפורמה שלו ובאמצעות YouTube. הראיון יעסוק בנושאים הכוללים גיוון בתעשיית האופנה ויצירת שינוי חברתי בתוך העסק. האטלייה תשודר ב -9 בספטמבר בשעה 13:00.

מיוצ’יה פראדה ורף סימונס בכורה ב- MFW

מיוצ’יה פראדה ורף סימונס פועלים לקראת הופעת הבכורה שלהם בקולקציה המשולבת ב- 24 בספטמבר בשבוע האופנה במילאנו. מעצבים יחשפו את הקולקציה הראשונה שלה כשהשניים יובילו את התחום. האירוע ההיברידי יציג גם את פנדי, ורסאצ’ה ומקס מארה, יחד עם רבים אחרים שיחלקו מופעים דיגיטליים ופיזיים.

הירשם לניוזלטר שלנו

הירשם לרשימת התפוצה שלנו וקבל דברים מעניינים ועדכונים לתיבת הדואר הנכנס שלך.

תודה שנרשמת.

משהו השתבש.

Leave a Comment