חדשות האופנה

חדשות האופנה הבינלאומיות המובילות של השבוע | 13.09.20

שבוע האופנה במלבורן חוזר לחודש נובמבר

קשרים בין LVMH ל טיפאני נחתכו, ופנדי מצאה את מעצב בגדי הנשים החדש שלה. עקוב אחר חדשות האופנה הבינלאומיות האחרונות שקרתו השבוע.

LVMH וטיפאני כבר לא שותפות

LVMH פורשת משותפותה בסך 16.2 מיליארד דולר עם טיפאני ושות ‘. התאגיד הרב-לאומי נסוג מההסכם, וביקש מממשלת צרפת לעכב את המועד עד ל -6 בינואר 2021, בשל האיום של מכסי ארה”ב על סחורות צרפתיות. טיפאני ושות ‘נערכים לתבוע את LVMH בגין הפרת חובות המיזוג בכך שהוציאו את החברה מדיונים עם ממשלת צרפת.

התביעה של טיפאני כוללת את המשא ומתן מחדש עם LVMH באמצע חודש מרץ, כאשר בית האופנה הצרפתי כותב מכתב לחברת התכשיטים, תוך ציון “המגיפה והמחאות הנוכחיות ותסיסה אזרחית בערים רבות”, כחלק מהחששות מהעסקה. .

טומו קויזומי לעיצוב קולקציית קפסולות פוצ’י

המעצב היושב בטוקיו, טומו קויזומי, מכריז על שיתוף הפעולה שלו עם אמיליו פוצ’י עם קולקציית קפסולות חדשה. המעצב היפני ידוע בעיקר בזכות החלקים המקומטים שלו, עם צורות ושכבות המתריסות מכוח הכבידה בתוך הבגדים.

“טומו הוא סוג של קוסם, חוצה את הטכניקה היפה שלו עם חזון נשיות דמיוני וחולמני. בדיאלוג עם צוות הקריאייטיב של פוצ’י הוא יוסיף את המגע המרהיב והמהנה שלו “, אמר פוצ’י בהצהרה. החלקים ייחשפו בשבוע האופנה במילאנו ב -26 בספטמבר, ויציג סרטון קצר המציג את הקולקציה.

קים ג’ונס הופך למנהל אמנותי בפנדי

קים ג’ונס הוא המנהל האמנותי החדש של פנדי, שם הוא יעצב את הנשים המוכנות ללבישה. כיום הוא עובד כמנהל הקריאייטיב בדיור הום. הוא יחליף את קארל לגרפלד המנוח, שנפטר בפברואר 2019. המעצב הבריטי יעבוד לצד סילביה ונטוריני פנדי, שלקחה את ההובלה בינתיים בין לגרפלד לג’ונס.

“אני רוצה להודות עמוקות למסייה ארנו, פייטרו בקארי, סרג ‘ברונשוויג וסילביה ונטוריני פנדי על ההזדמנות המדהימה הזו”, אמר באינסטגרם. “לעבוד על שני בתים יוקרתיים כאלה הוא כבוד אמיתי כמעצב, ולהיות מסוגל להצטרף לבית פנדי ולהמשיך בעבודתי אצל דיור גברים זו זכות ענקית.”

שבוע האופנה במלבורן חוזר בנובמבר

שבוע האופנה במלבורן חוזר בנובמבר, לאחר ביטול האירוע האחרון שלו בחודש מרץ. האירוע יהיה לגמרי בחינם ויכלול מערכים אישיים ודיגיטליים של מעצבים אוסטרלים. השבוע יציגו גם מומחים בענף, עם ריחוק חברתי. האירוע שעובד מחדש יפעל בין התאריכים 23-29 בנובמבר.

פסטיבל הסרטים בוונציה השטיח האדום מסנוור

פסטיבל ונציה יוצא לדרך, עם שטיח אדום והרבה מסכות פנים. בהשתתפות כוכבים כמו קייט בלאנשט, טילדה סווינטון ורג’ינה קינג, כל כוכב לבש את השטיח האדום תוך שהוא נותר מסכות מסוגננות מרוחקות מבחינה חברתית.

טילדה סווינטון לבשה מראה הוט קוטור משני חלקים מאת שאנל, לובשת מסכת מסכות מורכבת מזהב. קייט בלאנשט גנבה את ההצגה עם חליפת המכנסיים השחורה שלה אלכסנדר מקווין ושמלת הכובע הצבעונית של ארמני, וקתרין ווטרסטון טלטלה את האירוע בשמלת פראדה בצבע שחור.

הירשם לניוזלטר שלנו

הירשם לרשימת התפוצה שלנו וקבל דברים מעניינים ועדכונים לתיבת הדואר האלקטרוני שלך.

תודה שנרשמת.

משהו השתבש.

Leave a Comment