כלכלה משפחתית

איך לעבוד מהבית בזמן הלימודים לילדים שלך

הורים בכל רחבי ארצות הברית נאלצו לבצע התאמות נעלות ומהירות עקב המגפה שפרצה בשגרה היומית שרבים מאיתנו מקלטיםלא היה צריך לשנות די הרבה זמן. תחושות הצפה, תשישות ובלבול צרוף כילו רבים; השארת המחשבות הירוקות עד כיצד ניתן להתאים את ילדינו בצורה הטובה ביותר ובמקביל לסיים עבודה מרחוק בצורה יעילה. אם אתה מתקשה למצוא איזון או יכול להשתמש בכמה עצות נוספות כדי להחליק את התהליך הזה; ראה את העצות למטה ונשום קצת יותר קל לדעת שםהעזרה הנוספת זמינה.

תתעורר לפחות שעה קודם

אני יודע, זה כנראה האחרון דבר שרצית לשמוע טרי מהשער. עם זאת, קחו זאת בחשבון אתה יכול לנצל את הזמן הרציף הזה כדי לדפוק כמה משימות, ליהנות מכוס הקפה או מארוחת הבוקר לפני שהיום באמת מתחיל. למהר (במיוחד בשעות הבוקר) נוטה לתת עדיפות ליום, מה שגורם לנפש ולגופכם להאמין שצפוי לקצב של חיפזון; יוצר רגשות של שחיקה בקלות רבה. ארומיות, מעורבות נמוכה ופרודוקטיביות מינימלית לאלא לשרת אותך, את עבודתך או את ילדיך היטב. השתמש בזמן הסולו הזה בכדי לדאוג למחשבותיך, כך שתוכל להיות נוכח באופן מלא בכל הדברים שקיים היום. אמנם זה עלול לקחת קצת זמן להתרגל בתחילה, אבל אתהאני אודה לעצמך כשיש לך את האנרגיה להתמודד עם כל דבר!

קבעו וצייתו לשגרה ברורה

משווים את ילדכםלוח הזמנים של בית הספר בשילוב עם חובות העבודה האישיות שלך בצורה ברורה מאוד יכול להראות מה צריך לעשות ומתי. סקירה זו מדי ערב לפני כן או פעם בשבוע עם ילדיך יוצרת הרגלים חדשים וחיוביים שהופכים לקלים יותר למעקב לאורך זמן. לא רק זה מחקה את המסגרת הפיזית בבית הספר, אלא גם מייצר אחריות ותחושת הישג עבור הקטנטנים שלך. אם יש צורך, תקשר עם המנהל שלך אם יש פרקי זמן שאתה צריך להיות נוכח יותר כדי לסייע לילדיך בכל מטלה.

לייעד אל תפריעתקופות זמן

בהתאם לדרישות העבודה שלך, יש שיחות ועידה ופגישות מקוונות שעשויות לקרות בזמן שהילדים מסיימים את המטלות האישיות שלהם או את זמן הכיתה. כדי לוודא שכולם ממלאים את משימותיהם בהפרעות מינימליות, צור פרקי זמן המוקדשים להשלמת המשימות המורכבות יותר הדורשות רמת מיקוד אינטנסיבית יותר. כדי למנוע שיהוקים, יש לתת מרחב מסוים לפני הזמן החסום כדי לענות על שאלות או חששות. אמנם זה לאכדי להבטיח ששום דבר אחר לא יתעורר, זה מבסס שקט נפשי, כך שניתן יהיה להפנות את מחשבותיך למשימות העומדות לפנינו.

תכנן את כל הארוחות במשך השבוע

אם הכנת הארוחות לא הייתההדבר שלך לא היה אמור להיות עכשיו. ארוחת צהריים ו / או ארוחת ערב שהוכנה כבר לא רק חוסכת לך זמן (וזה הכרח) אלא גם עוזרת לנרמל את חשבון המכולת הגדל ונראה בלתי נגמר. תכנון לא רק נמנע מבלבול ושיחות אוכל ממושכות, אלא הוא גם מגדיר שגרה שכל המשפחה יכולה לעמוד בה. פריטי מזון קלים כגון טאקו, קערות בוריטו, כריכים ומבחר פירות מספקים איזון בריא תוך הימנעות מהזמנת מזון מהיר או מהסעה מספר פעמים בשבוע.

לבסס לקחיםרשימה

בדומה להערכת משרות בסוף השנה, אתה ובני משפחתך יכולים לערוך מלאי אישי של הדברים שעבדו ביעילות תוך התייחסות לדברים שלאt. בסוף כל שבוע ערכו שיחה מאוד גלויה עם ילדיכם. שאל אותם מה עבד ללימודים שלהם והערך בעצמי את החיובי במהלך עבודתך מרחוק. זכרו לשמור על ראש פתוח! במקום להגיב אוטומטית בתסכול, שקול עד כמה מדובר בהתאמה לילדים. הֵםמִחָדָשׁ רָגִיל להרבה הגדרות וסביבות, המפתחות את כישורי ההיגיון וההבנה שלהם. אם הם מזהים שמשהו היה פחות משביע רצון, שאלו מה ניתן לעשות (מתוך סיבה) כדי לשפר את סביבת הלמידה החדשה שלהם. הערות אלה יכולות להתקיים על גבי פתקים דביקים, על לוח לבן גדול או על פנקס פשוט. זה לאלא חייבת להיות שיחת ישיבה רצינית; זה כמעט יכול להיות מוצג כמשחק. מעקב אחר פריטים אלה יעזור לכולכם לבצע שינויים במידת הצורך תוך מציאת נקודה מתוקה מוצקה.

תן חסד לעצמך (ולילדיך)

החיים כפי שהכרנו אותם עברו כהרף עין. העיסוק בללכת למשרד, להוריד את הילדים לבית הספר ולדשדש אותם לפעילויות מחוץ לבית הספר נעצר בפתאומיות יותר ממה שמישהו מאיתנו יכול היה לדמיין. כמו שכולנו יודעים אבל לאלא רוצה להודות, כל יום לאיום טוב. ישנם ניואנסים רבים שקורים לאורך זמן שיכולים להפיל את התוכניות שלנו ולהותיר אותנו להרגיש מובסים. אבל לפני שתמשיך לסוף העמוק, זכור זאת כל יום משמש סיכוי להתחיל מחדש. אם האוכל לא היהלא התכונן מבעוד מועדבסדר. אם יום העבודה לא היהלא ללכת בצורה חלקה כמצופה, זהזה די בסדר. נשמו עמוק וזכרו שכולנו עושים הכי טוב שאפשר עם מה שיש לנו כרגע. לימוד ניווט במים חדשים מסוג זה מושג רק באמצעות ניסוי וטעייה.

חגגו את הזכיות הקטנות

תןנודה בזה זה חדש לכולנו! בעוד שלימוד מקוון ועבודה מרחוק קיימים כבר יותר מכמה חודשים, עלינו להעניק לעצמנו חסד. אז אם יש לך מקלטכבר לא תנו לעצמכם ולילדיכם טפיחה על השכם! תכנן טיולים בטוחים שאתה ומשפחתך יכולים ליהנות מהם כמו פיקניקים, ערבי סרטים או כל פעילויות בחיק הטבע. השגת אוויר צח למשך 30 דקות לפחות במהלך היום יכולה לסייע בהגברת הפרודוקטיביות ובמצבי הרוח שלכם ושל ילדיכם! כל שבוע אולי לא קל, אבל כדאי לדעת שהמאמץ אתהשהוצגנו כהורה הם תרומה חיובית למשפחתכם.

שאלה אחת שכולנו צריכים לשאול את עצמנו היא האם האם אי פעם נצבור את הזמן הזה עם משפחותינו? תןהיא מאמצת את הרגע הזה בזיכרונות למידה ומתמשכים.

תמונת מחבר

מרשה בארנס (4 הודעות)

מרשה בארנס היא גורו פיננסים עם ניסיון של למעלה מ -20 שנה מקדישה את מאמציה להעצים נשים ברחבי העולם להיות משגשגות כלכלית. יכולת פיננסית ואוריינות הם התשוקה של מרשה, ומספקים מידע מעשי ללקוחות המגדילים את הביטחון הכללי שלהם בכלכלה האישית שלהם.

קישורים

Leave a Comment